XI Konferencja Naukowa Konstrukcje Zespolone

08.06.2017

Konferencja Naukowa Konstrukcje Zespolone będzie się odbywać 29-30.06.2017 r. w Zielonej Górze.

Wydarzenie ma miejsce cyklicznie co 3 lata. W tym roku jest to już XI edycja tej jednej z najbardziej rozpoznawalnych konferencji poświęconych konstrukcjom zespolonym. Ma ona rangę krajową i na stałe została wpisana w kalendarz imprez pod patronatem Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN. Tematyka konferencji jest bardzo szeroka i obejmuje takie zagadnienia, jak:

– Teoria

– Badania

– Realizacje

– Wzmocnienia

– Diagnostyka

– Normalizacja

– Nowe technologie

– Projektowanie

– Perspektywy rozwoju

 

 

W ramach konferencji zostaną wygłoszone trzy referaty problemowe, a także odbędą się warsztaty z zakresu projektowania stropów zespolonych. Konferencja odbywać się będzie na terenie Uniwersytetu Zielonogórskiego w kampusie A – budynek Instytutu Budownictwa A-8, sala 213 na II piętrze.

Wszelkie potrzebne informacje można uzyskać pod numerem telefonu 68 328 24 16 lub na www.konstrukcje-zespolone.uz.zgora.pl.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.