Terminal JAS-FBG S.A. powstanie pod Lublinem

19.07.2021

Nowy terminal JAS-FBG S.A. do operacji cross-dockowych o powierzchni ok. 2,5 tys. m²powstanie w Trojaczkowicach koło Lublina.

 

terminal JAS-FBG

 

Terminal JAS-FBG S.A. – operatora logistycznego – przeznaczony do operacji cross-dockowych wybuduje koło Lublina FB Antczak. Kompleks o powierzchni prawie 2,5 tys. m² pozwoli na sprawny przeładunek towarów bez ich składowania w magazynie. Wokół zespołu budynków powstaną drogi dojazdowe, place manewrowe dla pojazdów ciężarowych oraz miejsca parkingowe dla pojazdów osobowych i ciężarowych o powierzchni około 14,5 m².

W terminalu zastosowanych zostanie szereg proekologicznych rozwiązań, m.in. energooszczędne oświetlenie i inteligentny system sterowania, który umożliwia dostosowywanie natężenia światła do rzeczywistych potrzeb, a także nowoczesny system ogrzewania, spełniający wysokie standardy emisji spalin.

Inwestycję realizuje firma JAS-FBG S.A., która jest operatorem logistycznym z wyłącznie polskim kapitałem.

Terminal JAS-FBG S.A. jest zlokalizowany w Trojaczkowicach koło Lublina – w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S19. Prace budowlane zakończą się w IV kwartale 2021 roku.

 

Przeczytaj też:

Rozbudowa MLP Poznań West

MLP Gorzów Wielkopolski – nowoczesne centrum dystrybucyjne

Park Poznań West Gate – nowe centrum dystrybucyjne

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.