Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

ISOVER w BIM

Artykuł sponsorowany

31.07.2018

Building Information Modeling - modelowanie informacji o budynku staje się coraz ważniejszym aspektem w prowadzeniu i realizacji projektów budowlanych. Aby wspierać ten proces, ISOVER stworzył modele BIM oraz funkcjonalną nakładkę ze swoimi materiałami i rozwiązaniami do projektowania w programie Autodesk®Revit®.

ISOVER, producent oferujący szeroki wachlarz rozwiązań izolacyjnych do zastosowań w budownictwie i przemyśle, zapewnia pełną informację o swoich produktach oraz rozwiązaniach w formacie wspierającym nowoczesne projektowanie w technologii BIM.

Z myślą o architektach i projektantach, zespół inżynierów Biura Doradztwa Technicznego ISOVER udostępnił, w postaci plików oraz nakładki z materiałami i rozwiązaniami przegród budowlanych z izolacją termiczną i akustyczną z wełny mineralnej ISOVER, działające w oprogramowaniu AUTODESK®REVIT® następujące biblioteki aplikacji budowlanych: ściana działowa, fasada wentylowana, podłoga pływająca, dach skośny, dach płaski.

 

Widok nakładki z materiałami i rozwiązaniami ISOVER do projektowania w programie Autodesk®Revit®

 

Nakładka ISOVER do AUTODESK®REVIT®

Wszystkie biblioteki modeli produktów ISOVER i rozwiązań przegród budowlanych łączące w sobie informacje na temat właściwości danego elementu budowlanego, m.in. termiki, akustyki, ochrony przeciwpożarowej itp., na podstawie których można wybrać konkretne rozwiązanie spełniające wymogi projektowe i zaimportować je do swojego projektu 3D, zostały zebrane i zestawione w nakładce do projektowania w programie Autodesk®Revit®.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube