Praca w ALSTAL

Artykuł sponsorowany

09.05.2022

Sprawdź oferty pracy dla inżyniera budowy, dyrektora handlowego i kierownika projektu.

ALSTAL

ALSTAL Grupa Budowlana to jedna z największych polskich firm budowlanych, która od 45 lat specjalizuje się w projektowaniu oraz generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych na terenie całej Polski. Nadrzędną wartością firmy ALSTAL jest zapewnienie bezpieczeństwa i partnerskich relacji inwestorom, podwykonawcom, dostawcom oraz pracownikom tworzących siłę organizacji.

ALSTAL specjalizuje się w realizacji projektów w zakresie budownictwa: sportowo-rekreacyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego, szpitali i centrów medycznych, a także renowacji obiektów zabytkowych.

Oferty pracy

Firma ALSTAL zatrudnia pracowników biurowych, a także kadrę inżynierską na budowy zlokalizowane na terenie całej Polski.

Inżynier budowy

(Bydgoszcz, Gostyń, Wrocław, Poznań, Legnica, Łódź, Bytom)

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej,
  • ofertowanie zakresów robót,
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,
  • stała kontrola stanu BHP,
  • przygotowywanie dokumentacji budowy,
  • raportowanie postępów prac,
  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),
  • doświadczenie w realizacji robót budowlanych (min. 1 rok),
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz AutoCAD,
  • dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.

To oferujemy:

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu,
  • program szkoleń branżowych,
  • dofinansowanie studiów podyplomowych.

Aplikuj przez: https://kariera.alstal.eu/oferty/inzynier-budowy/

Dyrektor handlowy

(Poznań, Bydgoszcz, Katowice)

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji biznesowych z klientami,
  • opracowywanie i bieżąca aktualizacja planów kontraktacji,
  • przygotowanie i przedłożenie do akceptacji zarządu ostatecznej oferty,
  • realizacja zadań handlowych zgodnie ze strategią firmy,
  • prowadzenie, zgodnie z ustalonymi harmonogramami, poszczególnych procesów ofertowych,
  • poszukiwanie inwestorów i klientów na produkty i usługi oferowane przez firmę na rynku budowlanym,
  • pozyskiwanie zleceń dotyczących wykonywania robót budowlanych, dostaw i usług,
  • nadzór nad przygotowywaniem umów i koordynacja ich realizacji,
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy,
  • koordynacja pracy podległego zespołu,
  • współpraca z dyrektorem oddziału,
  • śledzenie trendów rynkowych.

  • wykształcenie wyższe – techniczne, skupione w obszarze budownictwa,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z działalnością budownictwa ogólnego,
  • znajomość rynku budowlanego oraz pracowni projektowych,
  • znajomość inwestorów zastępczych, kluczowych dostawców oraz podwykonawców,
  • znajomość trendów cenowych na rynku budowlanym,
  • bardzo dobra znajomość Prawa zamówień publicznych,
  • umiejętność zarządzania procesami sprzedaży i ofertowania,
  • doświadczenie we współpracy lub w zarządzaniu zespołem ds. ofertowania,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • nastawienie na wynik i realizowanie planów sprzedażowych,
  • konsekwencja i odpowiedzialność w realizacji celów,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • przedsiębiorczość, samodzielność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Aplikuj przez: https://kariera.alstal.eu/oferty/dyrektor-handlowy/

Kierownik projektu

(Poznań, Bydgoszcz)

  • prowadzenie budów zgodnie z przepisami Prawa budowlanego,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z inwestorem, w tym rozliczanie z nim robót,
  • zlecanie robót podwykonawcom,
  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP.

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),
  • uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • doświadczenie w realizacji kontraktów min. 3-5 lat (przynajmniej jeden kontrakt o wartości 50 mln netto),
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem,
  • dobra znajomość Prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do pracy w elastycznym czasie pracy.

Aplikuj przez: https://kariera.alstal.eu/oferty/kierownik-projektu/

Benefity

Firma ALSTAL oferuje pracownikom prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe, dofinansowanie do szkoleń i studiów, wyjazdy integracyjne, bilety na imprezy sportowe, a także premie i paczki świąteczne.

Wspieramy wszystkich na każdym etapie i stanowisku.

Dołącz do #AlstalTeam i buduj z nami możliwości!