Powstanie centrum logistyczne Hondy w Pniewach

20.08.2009

Portfel zleceń HOCHTIEF Polska bogatszy o budowę Honda Logistics Center Central-Europe w Pniewach, na zachód od Poznania.

Poznański oddział HOCHTIEF Polska wybuduje dla japońskiego koncernu samochodowego centrum logistyczne o powierzchni 23 277 m².
Projekt obejmuje budowę jednokondygnacyjnej hali logistycznej z dwukondygnacyjną częścią socjalno-biurową oraz otaczającą infrastrukturą (powierzchnia dróg i placów 11 190 m²). Realizacja projektu rozpocznie się we wrześniu 2009 r., a jej zakończenie planowane jest na kwiecień 2010 r.
Nowe centrum logistyczne w Pniewach obsługiwać będzie Polskę, kraje nadbałtyckie oraz wschodnią część Niemiec. Poprzez utworzenie Honda Logistics Center Central-Europe wzrośnie jakość usług w zakresie dostaw części zamiennych w regionie, w którym przewidywany jest dalszy wzrost ich sprzedaży.
Już teraz główne atuty inwestycji w Pniewach stanowią: dobry dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, korzystne trendy rozwojowe infrastruktury technicznej tych okolic oraz dobra współpraca ze społecznością lokalną.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.