Nowy zakład Schöck w Tychach otwarty

11.04.2019

W Tychach oficjalnie otwarto nowy zakładu produkcyjny firmy Schöck – producenta elementów do izolacji termicznej balkonów oraz izolacji akustycznej klatek schodowych.

 

 

Nowy zakład produkcyjny firmy jest zlokalizowany w polskim zagłębiu gospodarczym i funkcjonuje od początku tego roku. Tyski zakład wytwarza rozwiązania, które trafiają m.in. na polski, niemiecki, austriacki i węgierski rynek.

Nowa fabryka ma 4060 m² powierzchni, z czego 3500 m² stanowi hala produkcyjna. Dzięki temu Schöck będzie w stanie przyjąć znaczenie większą liczbę zamówień bez uszczerbku na czasie ich realizacji, a także zoptymalizować wiele procesów logistycznych.

Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w Tychach to także początek zmian, które w ciągu kolejnych miesięcy zostaną wdrożone w firmie Schöck. – W tym roku przeprowadziliśmy się do nowego obiektu, wprowadzamy zmianę nazewnictwa łączników termoizolacyjnych oraz nowy łącznik o nazwie Alphadock. Dalej będziemy rozwijać współpracę z zakładami prefabrykacji w zakresie kotew termoizolacyjnych Isolink stosowanych do produkcji ścian zespolonych i trójwarstwowych – zapowiada Janusz Kumor, dyrektor zarządzający.

 

Przeczytaj także: Zawilgocenie warstw termoizolacyjnych w dachach zielonych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in