Nowy zakład Fabryki Styropianu Arbet

23.11.2011

W Czachorowie k. Gostynia Arbet rozpoczął w maju budowę zakładu produkcyjnego.

Nowa fabryka powstanie w rekordowym tempie. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2012 roku, ale inwestor stara się o przyspieszenie prac w taki sposób, by otwarcie miało miejsce jeszcze w lutym.
Plan zakłada wyposażenie zakładu w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia dostępne na rynku. Oznaczać to będzie znaczące zwiększenie mocy produkcyjnych firmy, a wszystko to z myślą o skróceniu czasu realizacji zamówień i podniesieniu poziomu obsługi klientów. Lokalizacja fabryki jest na tyle korzystna, że zwiększenie mocy produkcyjnych wpłynie też na rozwinięcie ekspansji na nowe rynki.
Nowoczesna technologia, duża powierzchnia produkcyjna i magazynowa pozwolą na produkcję styropianu o bardzo wysokich parametrach oraz umożliwią wprowadzanie nowych produktów.
W Czachorowie produkcję rozwijać będzie załoga zakładu w Gostyniu. To naprawdę doświadczeni pracownicy, dojrzała i wartościowa kadra – dostaną doskonałe warunki pracy, nowoczesne maszyny i możliwości rozwoju zawodowego.

 

 

Powierzchnia zakładu będzie czterokrotnie większa niż w starej fabryce. Powierzchnia produkcyjna – wzrośnie ponad dwukrotnie.
Kolejne plany są ambitne, jednym z bardzo ważnych projektów to wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Obejmie on wszystkie zakłady FS ARBET i pozwoli między innymi na optymalizację procesów zachodzących w firmie a dla klientów zaoferowanie im narzędzi i rozwiązań z zakresu współpracy na miarę XXI wieku.

 


 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.