Nova Atmosfera powstanie w Wilanowie

09.11.2016

Na zlecenie dewelopera Acciona Nieruchomości Wilanów Mostostal Warszawa wybuduje budynek wielorodzinny przy ul. Teodorowicza w Warszawie.

Inwestycję zlokalizowaną na Błoniach Wilanowskich będzie realizował Oddział Centralny firmy pod dyrekcją Artura Soczewicy. Kierownikiem kontraktu został Robert Nowak, a kierownikiem budowy – Robert Tomaszewski. Umowa opiewa na kwotę blisko 37 mln zł netto.

Przedmiotem umowy jest budowa pojedynczego budynku mieszkalnego B4 na terenie miasteczka Wilanów. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie Apartamentów Atmosfera, których wykonawcą był również Mostostal Warszawa. Działka, na której powstanie nowa nieruchomość mieści się w rejonie ulic Klimczaka i Teodorowicza.

Podpisanie umowy miało miejsce 28.10.2016 r. Wartość kontraktu wynosi 36 900 000 zł netto. Termin realizacji: 2016–2018 r.

 

 

Kompleks mieszkalny Nova Atmosfera zaprojektowało biuro projektów MAZM Sp. z o.o. Budynek będzie miał pięć kondygnacji naziemnych oraz część podziemną. W ofercie inwestycji znajdują się 134 mieszkania o powierzchni od 33 do 141 m2. Deweloper przewidział usytuowanie nie więcej niż czterech mieszkań na piętrze – mówi Artur Soczewica.

Lokatorzy będą mieli dostęp do przestronnego, widnego dziedzińca. Mieszkania zlokalizowane na parterze zostaną wyposażone w ogródki i tarasy, a w przypadku lokali na piętrze będą to balkony i przestronne loggie. Istnieje także możliwość wykupienia komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w garażu podziemnym (211). W budynku znajdą się również pomieszczenia przeznaczone wyłącznie do przechowywania wózków i rowerów. Z kolei na parterze przewidziano miejsce dla 8 lokali usługowych.

 

Powierzchnia zabudowy: 3532,29 m2

Powierzchnia użytkowa:

– części podziemnej: 3429,03 m2

– części nadziemnej: 11 900,82 m2

Powierzchnia całkowita: 18 742,95 m2

Kubatura: 69 612,84 m3

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.