Narzędzia AEG

30.03.2018

Narzędzia AEG PRO 18 V Brushless, wyposażone w silniki bezszczotkowe i technologię litowo-jonową, to innowacyjne i wydajne rozwiązania, dostosowane do wymagań branży budowlanej.

Kompaktowe rozmiary silnika w elektronarzędziach, przy zachowaniu jego pełnej mocy to funkcja szczególnie przydatna na placu budowy. Lżejsze i bardziej mobilne urządzenia są łatwe w transporcie i co najważniejsze nie obciążają mięśni użytkowników nawet przy kilkugodzinnej pracy w jednej pozycji.

Cała gama specjalistycznych elektronarzędzi zapewnia trwałość nawet w ekstremalnych warunkach. Najnowsza akumulatorowa technologia PRO LITHIUM-ION to dodatkowa gwarancja nieprzerwanego działania narzędzi zarówno przy niskiej, jak i wysokiej temperaturze (od -18 do +50°C). Wysoka wydajność akumulatora ze względu na krótszy czas ładowania i wolniejsze rozładowywanie się baterii przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy i szybkość wykonywanych zadań.

 

 

Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa BSB 18 CBL to kompaktowy i mocny sprzęt, który nadaje się do całego spektrum zastosowań roboczych. Jego długość – 151 mm (191 mm wraz z uchwytem wiertarskim) sprawia, że jest to najkrótsze urządzenie tego typu. Narzędzie ma również dwa tryby prędkości: 0–550 obr./min oraz 0–2100 obr./min..

 

Młot obrotowy BBH 18 w kształcie litery L umożliwia wiercenie i montaż w betonie do 24 mm, a energia udaru w wysokości 2.3 J pozwala na uzyskanie maksymalnych osiągów. Młot obrotowy AEG ma funkcję wyłączenia ruchu obrotowego przy dłutowaniu oraz funkcję udaru do wiercenia w metalu i drewnie. Metalowa skrzynka przekładniowa została zastosowana w celu zwiększenia trwałości narzędzia. Z kolei sprzęgło przeciążeniowe zapewnia bezpieczeństwo dla operatora i sprzętu.

 

Szlifierka kątowa BEWS 18-125 to kompaktowy i mocny bezprzewodowy sprzęt. Ma wbudowaną diodę informującą o przeciążeniu urządzenia, wskaźnik naładowania baterii, a także uchwyt boczny AVS stworzony do wygodnego i bezpiecznego użytkowania. Bezkluczowa i odporna na odpryski osłona pozwala na łatwe i szybkie ustawienie narzędzia. Z kolei system FIXTEC umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi.

 

Piła szablasta BUS 18 ma uchwyt FIXTEC do szybkiej i łatwej wymiany brzeszczotu. Ruch oscylacyjny zapewnia większą wydajność cięcia, a wysoka częstotliwość skoków – 3600 na minutę o długość skoku 19 mm pozwala na uzyskanie szybkiego efektu. Regulowana stopa, stabilny uchwyt, rękojeść pokryta okładziną gumową dają poczucie komfortu użytkowania narzędzia. Możliwość obrotu brzeszczotu o 180° i regulacja prędkości sprawiają, że narzędzie jest w stanie dostosować się do potrzeb użytkownika.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in