Modernizacja budynku III Oddziału ZUS w Warszawie

22.11.2016

Budynek warszawskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ulicy Czerniakowskiej 16 zostanie zmodernizowany.

17 listopada br. ALSTAL Grupa Budowlana podpisała umowę na modernizację starego budynku typu LIPSK, wzniesionego jeszcze w latach 1974–1975. Przebudowa budynku polegać będzie na rozbiórce wszystkich elewacji, ścian wewnętrznych, posadzek oraz dachu aż do głównych elementów konstrukcyjnych. Wymienione zostaną wszystkie instalacje oraz elementy wykończeniowe i wyposażenie obiektu.

Na niskim parterze zlokalizowane będą archiwa oraz pomieszczenia techniczne. Na powierzchni wysokiego parteru przewidziana jest głównie Sala Obsługi Klientów. Funkcja pięter 1–5 pozostanie bez zmian z przeznaczeniem na biura.

Wykończenie budynku przewiduje wykładziny PVC oraz gres na posadzkach, podwieszane sufity oraz glazurę na ścianach, natomiast elewacja będzie połączeniem tynku i paneli włókno-cementowych. W kwestii instalacji w budynku wymieniona zostanie kompletna instalacja elektryczna, sanitarna i techniczna.

Data zakończenia modernizacji planowana jest na IV kwartał 2018 r.

 

Widok na budunek ZUS – stan obecny

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.