Gemini Park Tychy będzie rozbudowany

12.04.2019

Działający od roku Gemini Park Tychy będzie rozbudowany. W centrum handlowym mają pojawić się m.in. kino, nowe restauracje i punkty usługowe.

 

 

Rok od otwarcia Gemini Park Tychy inwestor już zapowiada rozbudowę galerii. Prace nad kolejną inwestycją Gemini Holding w Tychach ruszą jeszcze w tym roku. W ich efekcie mające dziś 36,6 tys. m² centrum handlowe zostanie powiększone o blisko 6,5 tys. m².

Nowa część galerii zostanie dobudowana od północnej strony. Powstanie tu też wielosalowe, nowoczesne kino o powierzchni 2,5 tys. m².

Pod względem architektonicznym dobudowana część centrum handlowego Gemini Park wpisze się w zastany obiekt – zapowiadają architekci z pracowni Vide Studio. Od strony północnej galeria zyska nową, charakterystyczną elewację, ale nawiązującą już do istniejącej części. Wnętrze będzie natomiast kontynuacją obecnej aranżacji.

Budowa potrwa do 2020 r.

W 2018 r. Gemini Park Tychy został uznany za najciekawszą inwestycję handlową w Polsce i nagrodzony w Londynie The European Property Awards.

 

Źródło: Gemini Park Tychy, Gemini Holding, Guarana PR

 

Przeczytaj też: Energooszczędne oświetlenie wnętrz obiektów użyteczności publicznej

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.