Euro Styl czeka silny rozwój

19.12.2018

Euro Styl od początku istnienia zarządza swoimi budowami przy pomocy własnego wykonawstwa. Efektem jest wysoka jakość realizacji i tysiące zadowolonych klientów. O zaletach tego rozwiązania i perspektywach na przyszły rozwój opowiada Radosław Serocki, wiceprezes Zarządu Euro Styl Construction.

 

Jak działa Euro Styl Construction?

Radosław Serocki: Euro Styl od początku swojego istnienia, czyli 11 lat, korzysta z własnego wykonawstwa, dziś istniejącego pod nazwą Euro Styl Construction. Dzięki temu przepływ informacji, współpraca oraz kumulowanie wiedzy w organizacji osiągają najwyższą efektywność. Od lat wspólnie realizujemy nasze budowlane potrzeby. Za sprawą takiego rozwiązania proces jest ciągły, przewidywalny i prowadzony z pomocą świetnie wyszkolonej oraz doświadczonej kadry.

Sprawujemy też pełną kontrolę nad budżetem każdej z inwestycji oraz harmonogramem realizowanych prac.

Nie zdarzyło się u nas jeszcze opóźnienie w przekazaniu mieszkań naszym klientom, co przy obecnej sytuacji na rynku deweloperskim staje się znaczącą przewagą konkurencyjną. Wyznaczamy też własne standardy jakości i mamy pełną kontrolę nad rodzajem używanych materiałów.

 

Z kim współpracujecie?

Korzystamy z wielu wykonawców, z którymi jesteśmy w dobrych relacjach od wielu lat. Obecnie współpracujemy z około 240 kontrahentami. Są wśród nich zarówno duże podmioty, jak i niewielkie firmy z całego kraju. Euro Styl dziś to już nie tylko marka silnego dewelopera z grupy Dom Development, ale także solidnego i zaufanego partnera.

 

Radosław Serocki

 

Co sprawia, że wykonawcy chcą pracować dla Euro Styl Construction?

Wielu kontrahentów jest związanych z nami od początków istnienia firmy, czyli już ponad dekadę. Ciągle chcą się uczyć, rozwijać i profesjonalizować razem ze wzrostem Euro Styl. My tworzymy im do tego sprzyjające warunki. To z kolei procentuje, bo wykonawcy chcą dla nas pracować – widzimy to zarówno przy wieloletnich współpracach, jak i podejmując kooperację z nowymi firmami.

Nasi podwykonawcy nie muszą martwić się o ciągłość współpracy. Zapewniamy im płynność finansową i partnerskie podejście. Co ważne, nie tylko w czasach dobrej koniunktury, ale także wtedy, gdy warunki rynkowe stają się trudniejsze. Teraz rynek jest bardzo dynamiczny, jednak my, rozumiejąc cykle koniunkturalne, jesteśmy przygotowani także na gorsze czasy. Nasi wykonawcy nie zostaną wtedy sami.

 

Na jakie wartości stawia firma?

Euro Styl od zawsze budowany był na relacjach. Staramy się grać fair play, co opisuje nasz program Jesteśmy fair. Podstawą naszej działalności jest odpowiedzialność: za produkt, za lokalną społeczność i właśnie za relacje. W działalności Euro Styl Construction przejawia się to między innymi w podejściu do wykonawców, których traktujemy jak wspólników. Wielu naszym obecnym partnerom pomogliśmy się rozwinąć, gdy brakowało im finansowania. Innych kontrahentów wsparliśmy w kryzysowych sytuacjach. Niejednego z nich wyciągnęliśmy z kryzysu. Firmy rozwijają się przy nas i zdobywają cenne doświadczenie, które buduje im portfolio. Zaufanym wykonawcom mówimy otwarcie: jesteśmy na dobre i na złe.

 

Jakie firma ma plany na najbliższe lata?

Nie jest tajemnicą, że Euro Styl, który w ubiegłym roku stał się częścią Grupy Kapitałowej Dom Development, czyli największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce, planuje zwiększyć skalę. Euro Styl Construction zatem także będzie rósł w siłę. Nasi wykonawcy są na to przygotowani, jednak ich siły i czas są dobrem ograniczonym. Dlatego poszukujemy nowych partnerów do długofalowej współpracy. Jesteśmy otwarci na rzetelnych wykonawców z całego kraju, a także z zagranicy.

Tylko w 2018 r. oddamy do użytku ponad 850 mieszkań, a w 2019 r. rozpoczniemy budowę kolejnych 32 budynków. Zapowiada się pracowity i owocny rok. Planujemy rozpocząć go wzmocnieni o nowe siły.

Zapraszamy do współpracy tych, którzy chcieliby tworzyć przestrzeń naszej aglomeracji!

 

EURO STYL SA

ul. Leszczynowa 6, 80-175 Gdańsk
tel. 58 770 14 00
www.eurostyl.com.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.