Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Budowlana firma roku

02.02.2007

18 stycznia br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie uroczyście wręczono wyróżnienia  „Budowlana Firma Roku' i statuetki „Polski Herkules', a także „Laury Buildera'. Honorowym gościem uroczystości był minister budownictwa Andrzej Aumiller.
18 stycznia br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie uroczyście wręczono wyróżnienia  „Budowlana Firma Roku' i statuetki „Polski Herkules', a także „Laury Buildera'. Honorowym gościem uroczystości był minister budownictwa Andrzej Aumiller.


Statuetki POLSKI HERKULES 2006 otrzymały firmy:
1. Consolis Polska Sp. z o.o. i Piotr Biskup – Prezes Zarządu w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
2. J.W. Construction Holding SA i Józef Wojciechowski – Właściciel, Przewodniczący Rady Nadzorczej w kategorii: FIRMA DEWELOPERSKA.
3. NCC Roads Polska Sp. z o.o. i Jonas Hogberg – Prezes Zarządu w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I SPECJALISTYCZNA FIRMA WYKONAWCZA.
4. Ulma Construccion Polska SA (Bauma SA) i Andrzej Kozłowski – Prezes Zarządu w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
Przyznano także dwie STATUETKI HONOROWE:
1. Instytut Badawczy Dróg i Mostów – prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski – Dyrektor Naczelny za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie problematyki infrastruktury komunikacyjnej, tworzenie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w budownictwie drogowym i mostowym, wspomaganie inwestycji komunikacyjnych badaniami naukowymi, ekspertyzami i specjalistycznymi konsultacjami, a także za osobiste zaangażowanie i dotychczasową działalność na rzecz rozwoju budownictwa w Polsce. Przyznanie Instytutowi tytułu i statuetki Polski Herkules jest także w opinii Kapituły uhonorowaniem całej dotychczasowej, ponad 50-letniej działalności.

2. Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. – Bogusław Zalewski – Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny za organizację największych w Polsce i jednych z największych w Europie Środkowo-Wschodniej Targów Budownictwa BUDMA, promocję w kraju i za granicą polskiego budownictwa, rodzimych rozwiązań materiałowych i technologicznych, polskiej myśli technicznej, za rozwijanie współpracy między przedstawicielami sektora budownictwa na arenie międzynarodowej, a także za osobiste zaangażowanie i dotychczasową działalność na rzecz rozwoju budownictwa w Polsce.
{mospagebreak}
WYRÓŻNIENIA BUDOWLANA FIRMA ROKU 2006 otrzymały firmy:
1. Baumit Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
2. Budimex SA w kategorii: GENERALNY WYKONAWCA.
3. CEMEX Polska Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
4. Decora SA w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
5. Farby KABE Polska Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
6. Koelner SA w kategorii: PRODUCENT I DYSTRYBUTOR MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
7. maxit sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
8. Mitex SA w kategorii: GENERALNY WYKONAWCA.
9. Mostostal Warszawa SA w kategorii: GENERALNY WYKONAWCA.
10. Novo Maar Sp. z o.o. w kategorii: FIRMA DEWELOPERSKA.
11. ORLEN Asfalt Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
12. P.P. OKNOPLAST Kraków Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
13. Sika Poland Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
14. Soletanche Polska Sp. z o.o. w kategorii: SPECJALISTYCZNA FIRMA WYKONAWCZA.
15. Sopro Polska Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
16. SWISSPOR Polska Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
17. Termo Organika Sp. z o.o. w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
18. Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o.  w kategorii: PRODUCENT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.
W ramach wyróżnienia BUDOWLANA FIRMA ROKU 2006 przyznano
WYRÓŻNIENIA SPECJALNE ZA SKUTECZNE ZARZĄDZANIE FIRMĄ:

1. Adam Placek – Prezes Zarządu P.P. OKNOPLAST Kraków Sp. z o.o.
2. Adam Pozner – Prezes Zarządu Novo Maar Sp. z o.o.
3. Aleksander Barszcz – Dyrektor Zarządzający Sopro Polska Sp. z o.o.
4. Andrzej Just – Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.
5. Dariusz Stachura – Prezes Zarządu Termo Organika Sp. z o.o.
6. Henryk Zabawski – Dyrektor Generalny Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o.
7. Jacek Szwoch – Prezes Zarządu SWISSPOR Polska Sp. z o.o.
8. Jarosław Popiołek – Prezes Zarządu Mostostal Warszawa SA.
9. Krzysztof Masojada – Prezes Zarządu Mitex SA.
10. Maciej Horacek – Prezes Zarządu Sika Poland Sp. z o.o.
11. Marek Michałowski – Prezes Zarządu Budimex SA.
12. Piotr Dauksza – Prezes Zarządu maxit sp. z o.o.
13. Piotr Heinrich – Prezes Zarządu ORLEN Asfalt Sp. z o.o.
14. Piotr Tytz – Dyrektor Generalny Soletanche Polska Sp. z o.o.
15. Radosław Koelner – Prezes Zarządu Koelner SA.
16. Rűdiger Kuhn – Prezes Zarządu CEMEX Polska Sp. z o.o.
17. Ryszard Szajter – Prezes Zarządu Farby KABE Polska Sp. z o.o.
18. Waldemar Osuch – Prezes Zarządu Decora SA.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube