Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wrześniowa promocja Allplan. Licencja wieczysta czy czasowa? Allplan daje Ci wybór!

Artykuł sponsorowany

17.09.2018

Skorzystaj z wrześniowej promocji na zakup profesjonalnego oprogramowania BIM Allplan 2018. Wybierz dogodny dla Ciebie sposób licencjonowania programu oraz zyskaj wysoki rabat wraz z atrakcyjnymi dodatkami.

 

 

Tylko do końca września możesz wynająć program Allplan 2018 już od 3900 PLN netto/rok. Na wysoki rabat oraz bezpłatną aktualizację do kolejnej wersji programu mogą liczyć również osoby zainteresowane licencją wieczystą.

Dowiedz się więcej: https://allbim.pl/licencja-wieczysta-czy-czasowa-allplan-daje-ci-wybor/

 

Weź udział w bezpłatnym webinarium i poznaj nowości w Allplan 2019

 

 

Wielkimi krokami zbliża się premiera Allplan 2019! Weź udział w naszym bezpłatnym webinarium i jako pierwszy poznaj nowości w programach BIM Allplan 2019 (Allplan Engineering 2019, Allplan Architecture 2019, Allplan Bimplus 2019).

Uczestnicząc w naszym webinarium:

– Odkryjesz innowacyjne funkcje i opcje BIM, zwiększające szybkość oraz precyzję projektowania;
– Poznasz korzyści wynikające z integracji produktów Allplan;
– Dowiesz się, w jaki sposób Allplan 2019 może usprawnić Twoją pracę.

 

Data: 30.10.2018

Godzina: 12:00

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

 

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie polskiego dystrybutora programu: https://allbim.pl/webinarium-poznaj-nowosci-w-allplan-2019/

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube