I etap osiedla Bacciarellego 54 we Wrocławiu gotowy

17.04.2020

Osiedle Bacciarellego 54 na wrocławskiej Wielkiej Wyspie oddano do użytku. Jednocześnie rozpoczyna się II etap inwestycji.

 

 

Osiedle przy ulicy Bacciarellego 54 położone jest w dzielnicy Biskupin-Bartoszowice, na terenie Wielkiej Wyspy, nad samym brzegiem kanału żeglugowego Odry. Spółka mieszkaniowa Trei Residential w ramach I etapu inwestycji oddała do użytku dwa budynki o niskiej, dwupiętrowej zabudowie. Mieszczą się tam w sumie 62 lokale (kawalerki, 2-, 3- oraz 4-pokojowe) o powierzchni od 37 do 111 m².

Do sprzedaży trafiły natomiast mieszkania II etapu projektu. Obejmie on budowę trzech willi o podwyższonym standardzie. Znajdzie się w nich 27 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o wielkości od 41 do 81 m².

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

– Tworzymy na Wielkiej Wyspie wyjątkowe, kameralne osiedle. Sprzedaliśmy już ponad połowę mieszkań I etapu i wychodzimy na rynek z kolejną fazą projektu. Realizujemy działania z zakresu zagospodarowania krajobrazu, dzięki którym mieszkańcy będą cieszyć się własnym parkiem w ramach inwestycji. Naszym założeniem jest stworzenie cichej, intymnej atmosfery, czemu sprzyja niska zabudowa oraz otaczająca ją zieleń – mówi Jacek Wesołowski – dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Początek budowy II fazy osiedla zaplanowano na III kwartał tego roku, a oddanie inwestycji do użytkowania na IV kwartał 2021 r.

 

Przeczytaj też: Osiedle Kwadrat powiększa się

Osiedle Punkt Piękna we Wrocławiu gotowe

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.