Nowe obiekty magazynowo-produkcyjne dla 7R

17.04.2020

Dwa obiekty magazynowo-produkcyjne dla 7R w Swarożynie wybuduje firma Dekpol w ramach usług generalnego wykonawstwa.

 

Park 7R w Tczewie

 

Obiekty magazynowo-produkcyjne 7R SA będą miały łącznie 38 000 m² nowoczesnej powierzchni użytkowej oraz będą wyposażone w aneksy socjalno-biurowe. Pierwszy budynek będzie mieć 8000, a drugi 30 000 m² powierzchni użytkowej. W ramach tego większego projektu powstanie nowoczesny magazyn chłodniczo-mroźniczy. Zgodnie z ustalonymi parametrami technicznymi zachowana zostanie wysokość w świetle 10,70 m przy całkowitej wysokości hali wynoszącej 12,45 m.

Dekpol kontynuuje wieloletnią współpracę z firmą 7R SA. Zakończenie i przekazanie do użytku budynków w Swarożynie w województwie pomorskim planowane jest w bieżącym roku.

– Liczymy na kolejne zlecenia na usługi generalnego wykonawstwa od deweloperów magazynowych. Ta branża, pomimo obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego, pozostaje bardzo perspektywiczna. Dynamicznie rośnie popyt na zakupy online, co przekładać się będzie na wzrost zapotrzebowania na powierzchnie logistyczne – komentuje Adam Olżyński, dyrektor ds. inwestycji i rozwoju Dekpol S.A.

Grupa Kapitałowa Dekpol S.A. powstała w 1993 r. Firma działa w trzech głównych segmentach: generalne wykonawstwo, produkcja łyżek i osprzętów przeznaczonych do maszyn budowlanych oraz działalność deweloperska, która od początku 2019 r. prowadzona jest w ramach wydzielonej spółki Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

 

Czytaj także: Przebudowa budynku produkcyjno-magazynowego bez zmiany sposobu użytkowania

Przebudowa hali magazynowej

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.