Apartamenty Oszmiańska 20 w Warszawie

17.02.2020

Apartamenty Oszmiańska to nowa inwestycja mieszkaniowa firmy Totalbud SA.

 

Apartamenty Oszmiańska – budynek A

 

Na kompleks mieszkalny składa się 7-kondygnacyjny budynek A (w tym kondygnacja podziemna) i 13-kondygnacyjny budynek B (w tym 2 kondygnacje podziemne). Powierzchnia zabudowy obu to 1798 m². Apartamenty Oszmiańska to łącznie 170 mieszkań 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o powierzchni od 35 do 107 m². W budynku A będzie 67 mieszkań, w B –103 lokale. Wszystkie będą mieć loggie, balkony lub tarasy i ogródki. W części podziemnej znajdzie się 171 miejsc parkingowych i 4 na terenie działki. Na parterze budynków powstanie 6 lokali handlowo-usługowych. Działka, na której budowana jest inwestycja, ma powierzchnię 5139 m².

Na budowie trwają obecnie prace przygotowawcze. Wykonywane jest zabezpieczenie wykopu pod budynek A, natomiast w wykopie pod budynek B montowane są murki prowadzące do ściany szczelinowej. Budynek A osiągnie stan surowy otwarty na początku IV kwartału br., natomiast budynek B na przełomie I i II kwartału 2021 r.

Apartamenty Oszmiańska zaprojektowała pracownia 90 Architekci, a deweloperem jest XI Home Invest.

 

Apartamenty Oszmiańska – budynek B

 

Czytaj także: Soho by Yareal z linearnym parkiem powstanie w Warszawie

Ceny mieszkań – jest drogo, ale czy będzie jeszcze drożej?

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.