7R City Flex Gdańsk Airport z pozwoleniem na użytkowanie

06.11.2019

7R City Flex Gdańsk Airport to projekt, który powstał w ramach programu 7R City Flex Last Mile Logistics.

 

 

7R City Flex Gdańsk Airport jest drugim magazynem miejskim wybudowanym przez Dekpol dla firmy 7R i czwartym obiektem ogólnopolskiej sieci 7R City Flex Last Mile Logistics. Został zrealizowany w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

7R City Flex Gdańsk Airport to budynek magazynowo-produkcyjny o powierzchni prawie 10 000 m². We wnętrzu budynku głównego została wydzielona część techniczna niezbędna do obsługi hali. Znajdują się tu także powierzchnie biurowe, pomieszczenia dla obsługi logistycznej magazynów, zaplecza socjalne i sanitarne dla pracowników.

Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Sąsiedzkiej 29 w Gdańsku – w pobliżu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz 2 km od Obwodnicy Trójmiasta i dróg ekspresowych S6 i S7.

 

Czytaj także: Biurowiec Alpha w Airport City Gdańsk

Small Business Unit coraz bardziej popularny

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.