Zakład produkcyjny Pasta Food Company

11.04.2012

Do 2013 r. na terenie Opolskiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie zakład produkcyjny Pasta Food Company.

Francusko-belgijska spółka Pasta Food Company będzie produkować w Opolu lasagne, które trafią na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Na jej zlecenie PM Group przygotowuje koncepcje, projekt budowlany zakładu, a w dalszym etapie także projekt przetargowy oraz wykonawczy. – Naszym zadaniem w ramach tej współpracy jest także uzyskanie wszelkich pozwoleń i decyzji, umożliwiających rozpoczęcie prac budowalnych w połowie 2012 roku – informuje Łukasz Celmer, Project Manager PM Group. Firma zajmie się także przeprowadzeniem procedury przetargowej i udzieli wsparcia inwestorowi przy wyborze wykonawcy. Będzie także pełnić nadzór nad realizacją inwestycji.

W wyniku tej współpracy na ponad 6-hektarowej działce stanie budynek produkcyjny o wielkości 8000 m², w którym będą mieściły się m.in. zautomatyzowana linia produkcyjna, magazyny, część administracyjno-biurowa oraz zaplecze techniczne.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.