Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

X Sympozjum AECEF

14.06.2019

Sympozjum, organizowane przez Association of European Civil Engineering Faculties (AECEF) oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, odbędzie się 20–23 listopada 2019 r. na Politechnice Wrocławskiej.

 

 

Ideą X Sympozjum AECEF Cooperation between Universities and Industry in the Education and Employment of Civil Engineers: Current Expectations, Future Challenges jest stworzenie możliwości spotkania reprezentantów europejskich (choć nie tylko) uczelni, na których kształceni są inżynierowie budownictwa, z przedstawicielami szeroko rozumianego przemysłu związanego z budownictwem. Celem jest dyskusja nad aktualnym stanem współpracy w obszarach kształcenia i zatrudniania absolwentów, a także w zakresie badawczo-naukowym, oraz wspólne określenie sposobów działań w przyszłości, w celu rozwiązywania wyzwań stawianych przez globalizację i zmiany środowiska.

AECEF zostało powołane w 1992 r. w Pradze, z inicjatywy prof. Jiříego Witzanego w celu stworzenia warunków i powiązań dla ściślejszej współpracy głównie europejskich uczelni, kształcących na kierunku budownictwo. Politechnika Wrocławska była jedną z uczelni założycielskich stowarzyszenia. Po 25 latach patronatu przez Uniwersytet Techniczny w Pradze opiekę nad AECEF przejął Wydział Inżynierii Lądowej Uniwersytetu w Porto.

 

                             

 

Więcej informacji na www.aecef2019.pwr.edu.pl

 

 

Polecamy też: Przekroczenie zakresu uprawnień

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube