Wodoodporne płyty termoizolacyjne o obniżonej absorpcji wody

09.08.2016

Nieprawidłowo wykonana izolacja przeciwwilgociowa w budynku to jedna z najczęstszych przyczyn zasiedlania ścian przez grzyby i glony. Kluczowym działaniem profilaktycznym w takich przypadkach jest użycie odpowiedniego materiału, jaki zostanie zastosowany podczas prac budowlano-remontowych.

Miejsca o podwyższonej wilgotności, takie jak ściany fundamentowe, podziemne części budynków, podpiwniczenia czy zielone dachy, to trudny orzech do zgryzienia dla ekspertów budowlanych. Thermo Aqua marki Arsanit to wodoodporne płyty termoizolacyjne o obniżonej absorpcji wody, pozwalające zapewnić budynkom bezpieczną izolację, chroniąc je przed zawilgoceniem i jego konsekwencjami. Płyty sprawdzają się również pod kostką brukową, na tarasach i pod posadzkami przemysłowymi. Materiał ma współczynnik przewodzenia ciepła λD < 0,036 W/mK. Wymiary płyt z krawędziami frezowanymi to 1265 x 615 mm, grubość dN50÷150 mm T1. Klasa reakcji na ogień E. Wyrób zgodny z normą PN-EN 13163.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.