Targi Grupy SBS

09.05.2013

24-25 kwietnia w Strykowie pod Łodzią spotkała się cała branża sanitarna, instalacyjna i grzewcza – producenci, hurtownie, handlowcy i instalatorzy.

Na zaaranżowanej specjalnie na targi powierzchni wystawowej swoją ofertę i nowości produktowe zaprezentowało ponad 80 kluczowych w branży dostawców.

Impreza, tak jak w poprzednich edycjach, skierowana była wyłącznie do profesjonalistów i jak zwykle zjawiły się na niej prawdziwe tłumy fachowców. Dzięki organizowanej przez hurtownie Grupy SBS akcji autokarowej targi miały zasięg ogólnokrajowy. Do Strykowa przyjechali handlowcy, projektanci i instalatorzy z całej Polski. Przez dwa dni targowe ich liczba sięgnęła 3000.

 

 

To już kolejna udana edycja targów organizowanych przez SBS – rozmowy branżowe, wymiana doświadczeń i dostęp do nowości produktowych powodują, że targi to dla wielu fachowców z branży stały punkt w kalendarzu wydarzeń obowiązkowych do odwiedzenia.

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje: konkursy z nagrodami, a poczęstunek na świeżym powietrzu sprzyjał integracji i nawiązywaniu nieformalnych kontaktów. Kolejna edycja targów za dwa lata.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.