Przecinarki do prętów zbrojeniowych

15.07.2008

Przecinarki RC-20 i RC-25 to specjalistyczne narzędzia budowlane do cięcia prętów zbrojeniowych o średnicy od 4 mm do 25 mm.

Sprawdzają się one na placach budowy, w fabrykach żelbetonowych oraz magazynach stali. Narzędzia zapewniają wygodę użytkowania dzięki lekkości i możliwości łatwego przenoszenia – powszechnie stosowane do tej pory na rynku ciężkie gilotyny kołowe lub urządzenia stacjonarne nie miały w sobie takiego potencjału. Dodatkowo posiadają  zasilanie narzędzia prądem elektrycznym o napięciu 230 V. Dzięki ostrzom wykonanym z wysokogatunkowej stali narzędzie jest zdolne wykonać aż 3 500 cięć. Co niezwykle istotne, przecinarki wyróżniają się bezpieczniejszą i cichą pracą. Wszystkie zalety urządzenia pozwalają na utrzymanie ciągłego i efektywnego procesu pracy prowadzącego do maksymalnej  wydajności.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.