Profesjonalnie ogrodzone drogi i budowy

29.09.2008

Grupa Betafence produkuje kompletne systemy ogrodzeniowe o różnych zastosowaniach zarówno przydomowych jak i przemysłowych. Na te ostatnie w ciągu  kilku poprzednich lat zrobił się w Polsce ogromny popyt, gdyż coraz więcej budujemy. Do 2012 roku w naszym kraju musi powstać sieć autostrad, nowe lotniska, hotele, a wszystkie te obiekty wymagają porządnego ogrodzenia.

Systemy ogrodzeniowe Betafence można spotkać praktycznie w każdym zakątku Polski, gdyż nie tylko indywidualni klienci doceniają ich jakość. Siatki autostradowe Betafence Ursus AS, otaczają bezpieczeństwem główne drogi: autostradę A4 i fragment A2 (Konin-Września), drogi ekspresowe, w tym modernizowaną E77 z Warszawy do Kielc. Betafence Ursus AS to siatka węzłowa wykonana z wysokowęglowej, bardzo odpornej na zerwanie stali. Siatka posiada oczka o zróżnicowanych wymiarach. Jest gęsta od dołu, co zapobiega przedostawaniu się na drogę małej zwierzyny. Równie istotna jest jej wysokość gdyż np. dorosłe jelenie potrafią przeskoczyć nawet przez dwumetrową zaporę.

Typ stosowanej do ogrodzenia siatki zależy od  tego czy autostrada przebiega przez las czy tereny rolne, a także od gatunku zwierząt występujących na danym terenie.  Siatkę leśna Ursus AS została przetestowana przez biuro techniki leśnej Ośrodka Rozwojowo-Wdrożeniowego Lasów Państwowych w Biedoniu i uzyskała wysoką ocenę i leśny znak jakości jako produkt przydatny do stosowania i rozpowszechniania w Polskich Lasach Państwowych.

Prócz otaczających nas kilometrów siatki autostradowej, Betafence otacza bezpieczeństwem  polskie budowy. W tym celu wykorzystywane są panele tymczasowe Tempofor, zbudowane ze sztywnej ramy stalowej, wykonanej z ocynkowanych profili. Na warszawskich Bielanach teren budowy nowych stacji metra także jest nimi ogrodzony.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in