Powstanie nowe osiedle koło Kalisza

30.08.2016

Firma FB Antczak uzyskała pozwolenie na realizację swojej nowej inwestycji w Kościelnej Wsi nieopodal Kalisza – osiedla Panorama Park II.

Panorama Park II wkracza w pierwszą fazę realizacji. W dziewięciu zaplanowanych budynkach znajdzie się od 13 do maksymalnie 30 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 75 m² oraz 14 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 do 900 m². Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, a te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach będą miały tarasy. Na terenie osiedla zabezpieczono 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży.

Panorama Park II to kontynuacja projektów dewelopera w Kościelnej Wsi – osiedli Panorama Park i Panorama. Projekt architektoniczny osiedla przygotowała pracownia Decone z Poznania.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.