Podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury

29.11.2007

Z dniem 28 listopada 2007 r., Prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał Annę Wypych-Namiotko na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury.

Anna Wypych-Namiotko urodziła się 17 marca 1957 r.Jest absolwentką Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni, ukończyła studia na Wydziale Nawigacyjnym, uzyskując tytuł magistra inżyniera nawigatora morskiego. W wyniku praktyki morskiej uzyskała dyplom kapitana żeglugi wielkiej. Pracowała w Polskich Liniach Oceanicznych jako oficer pokładowy, a także w Willie Shipping oraz Paal Wilson Co. Norway . Od 1995 r. pracuje w Urzędzie Morskim w Gdyni jako Krajowy Koordynator Port State Control. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń organizowanych w Polsce i zagranicą, m.in. kursu Audytora Volountary IMO Member State Audit Scheme, szkolenia w zakresie zarządzania statkami etc.
Jest mężatką i ma dwie córki. Muzyka, taniec, podróże i gotowanie – to hobby nowej podsekretarz stanu.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.