Paweł Ziemski nowym zastępcą Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego

11.09.2007

Paweł Ziemski został powołany przez Ministra Budownictwa na stanowisko Zastępcy Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Paweł Ziemski został powołany przez Ministra Budownictwa na stanowisko Zastępcy Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

 

Paweł Ziemski. Fot. gunb.gov.pl 

 

Urodził się w 1961 r. w Warszawie. Ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa Kanonicznego Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie oraz aplikację legislacyjną. Od roku 1991 był związany z administracją państwową, pracował m.in. w Ministerstwie Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa, gdzie zajmował się orzecznictwem administracyjnym w obszarze prawa budowlanego. Większość swojego życia zawodowego związał z Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego. Był zatrudniony w Urzędzie od początku jego istnienia, tzn. od 1995 r., między innymi jako Radca Głównego Inspektora ds. Legislacji, p.o. Dyrektora Departamentu Orzecznictwa, Zastępca Dyrektora Departamentu Prawnego, a następnie Dyrektor Departamentu Prawnego. Jest współautorem projektów wielu aktów prawnych z zakresu prawa budowlanego oraz regulujących zasady wprowadzania w Polsce do obrotu wyrobów budowlanych.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.