Osiedle Debiut w Pruszczu Gdańskim

04.02.2020

Osiedle Debiut w Pruszczu Gdańskim powstaje w trzech etapach. Budowę ostatniego INPRO SA zakończy pod koniec października tego roku.

 

 

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Dybowskiego, 10 km od centrum Gdańska. W sumie, w trzech etapach, powstanie tu 11 budynków, w których będzie 287 mieszkań. Znajdą się tu także hale garażowe, pomieszczenia na rowery i piwnice. Na zewnątrz przewidziano miejsca  parkingowe dla mieszkańców oraz ogólnodostępny parking dla gości. Osiedle Debiut jest monitorowane, a wjazdu na nie chroni szlaban sterowany pilotem. W lokalach zainstalowano domofony.

Na terenie osiedla zaprojektowano strefę rekreacyjną z dużym boiskiem wielofunkcyjnym, plac zabaw, drewnianą wiatę, pod którą znajdują się stoliki oraz miejsce do odpoczynku i relaksu. Niedaleko władze miasta wykonały zagospodarowany zbiornik wodny.

Dwa pierwsze etapy inwestycji są już ukończone.

 

Przeczytaj też: Budowa Opackiej w Gdańsku

Budownictwo mieszkaniowe w 2019 roku. Dane GUS

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.