Kosztorysant (branża budowlana/elektryczna)

podlaskie

09.05.2024

Firma specjalizująca się w budowie sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia zatrudni pracownika na stanowisko KOSZTORYSANTA

Miejsce pracy: Łomża

Stawka: od 4500 zł netto/miesiąc dla osoby do przyuczenia i więcej (w zależności od kwalifikacji).

Zadania:
• Sporządzanie kosztorysów, wycen oraz dokumentów przetargowych.
• Analiza dokumentacji techniczno-ekonomicznej.
• Wysyłanie zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji.

Wymagania:
• Doświadczenie (mile widziane osoby do przyuczenia).
• Wykształcenie techniczne (elektryczne, energetyczne).
• Znajomość branży elektrycznej, energetycznej, budowlanej.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – od zaraz, na stałe.
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 .
• Świadczenia urlopowe.
• Karty sportowe.
• Premie.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt 537 504 404 – Karolina lub wysłanie dokumentu CV drogą elektroniczna na adres kl@pracownicybudowlani.pl. Nie odbieram? Napisz sms „Łomża” – oddzwonię!

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Kontakt:

Telefon: +48537504404

Email: kl@pracownicybudowlani.pl

Województwo: podlaskie