Kierownik robót sanintarnych/Inżynier robót sanitarnych

wielkopolskie

22.07.2021

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich klientów. Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

Kierownik robót sanitarnych

 

Poznań, województwo wielkopolskie;

 

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Inżynierii środowiska.
Doświadczenie w pełnieniu funkcji samodzielnego Inżyniera robót sanitarnych.
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń.
Znajomość programów branżowych.
Prawo jazdy kat. B.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.
Wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów.
Gotowość do pracy w terenie.

 

Zakres obowiązków

Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentacji projektowej.
Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z harmonogramem.
Analiza dokumentacji technicznej.
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.
Zarządzanie zespołami.
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

 

Oferujemy

Możliwość współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, realizującej wiele inwestycji.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie od efektów i zaangażowania.
Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.
Niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe również do użytku prywatnego.
Pakiet benefitów pozapłacowych.

 

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest HR Poland Sp. Z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Kontakt:

Telefon: +48 665 603 553

Email: damian.pazgrat@grupaprogres.pl

Województwo: wielkopolskie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.