Inżynier budowy

warmińsko-mazurskie

22.07.2021

BUDREN sp. z o.o.

Szukasz uczciwego, lojalnego i etycznego pracodawcy?

W BUDREN stawiamy na ludzi, dlatego tworzymy przyjazne, nowoczesne, międzynarodowe przedsiębiorstwo i chcemy by praca u nas była najlepszym wyborem w branży.
Wierzymy w koncept akcjonariatu pracowniczego, który polega na tym, by pracownicy firmy brali udział w zarządzaniu i zyskach przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, że zaangażowani i oddani członkowie zespołu, którzy się rozwijają i współpracują ze sobą, mogą osiągać najlepsze wyniki. W realizacji naszych ambitnych planów kierujemy się konkretnymi wartościami, które stanowią kręgosłup naszej motywacji i filozofii działania.
Poszukujemy kompetentnych i zaangażowanych pracowników.

Dołącz do zespołu Budrenu – kompetentnych profesjonalistów przepełnionych pasją, których misją jest podnoszenie jakości życia ludzi poprzez budowanie dla nich lepszego otoczenia. Jesteśmy jednostką stabilną i jednocześnie ciągle rozwijająca się, dlatego poszukujemy osób na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Więcej informacji na www.budren.com

Obowiązki

Planowanie i zgłaszanie potrzeb dotyczących zespołu, sprzętu i materiałów do kierownika budowy.
Weryfikacja jakości sprzętu i materiałów.
Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
Współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników.
Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy pracowników /sprzętu/podwykonawców/materiałów.
Organizowanie procesu budowy w określonym zakresie.
Zarządzanie pracą podległych pracowników.
Sporządzanie zestawień zużytych materiałów.
Ocena podległych pracowników.
Przygotowanie zapytań ofertowych.

Oczekiwania

Prawo jazdy kat. „B”.
Znajomość pakietu MS Office i MS Project.
Minimum roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe.
Umiejętność zarządzania zespołem (organizacja, przywództwo, motywacja, planowanie, weryfikacja).
Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze budownictwa mostowego/kubaturowego/przemysłowego.
Umiejętności miękkie: empatia, analizowanie potrzeb, myślenie analityczne, słuchanie, pytanie, zmiana perspektyw, zmiana zachowań.
Budowanie wizerunku, uczenie/doradzanie, budowanie relacji, perswadowanie, zarządzanie stresem.

Oferujemy:

Różnorodne projekty budowlane, co uniemożliwia nudę i monotonię i czyni pracę ciekawą i interesującą.
Pracę z wieloma segmentami klientów z rożnych branż i kultur, co pozwala na zdobycie wielowymiarowych doświadczeń.
Możliwość wykonywania ambitnych zadań mających bezpośrednie przełożenie na wzrost jakości życia i zadowolenie odbiorcy, co daje motywację do działania.
Szkolenia twarde i miękkie (komunikacja, inteligencja emocjonalna) podnoszące kwalifikacje zawodowe i życiowe.
Model akcjonariatu pracowniczego, który umożliwia pracownikom branie udziału w zarządzaniu i zyskach przedsiębiorstwa, co bezpośrednio przekłada się na ich zaangażowanie i wzrost jakości pracy.
Stabilne zatrudnienie w przyjaznym, ambitnym, rozwijającym się, pozytywnie myślącym i wydajnym zespole.
Konkretną ścieżkę kariery, umożliwiającą rozwój w strukturze organizacji i osiąganie wyższych szczebli w firmie.
Atrakcyjne warunki zatrudnienia, system wynagrodzeń, auto służbowe, dodatkowe benefity.

Kontakt:

Telefon: 519352114

Email: anna.szewczyk@budren.com

Województwo: warmińsko-mazurskie