Kierownik robót

cała Polska

18.09.2023

STB Budownictwo jest spółką wykonawczą działającą w ramach Grupy STB. Zajmuje się generalnym wykonawstwem projektów inwestycyjnych sklepów wielkopowierzchniowych oraz parków handlowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko

kierownik robót budowlanych

Zakres obowiązków:

  • bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców,
  • nadzór nad pracą podległych inżynierów, wspomaganie merytoryczne młodej kadry,
  • udział w tworzeniu harmonogramu budowy, harmonogramu akwizycji podwykonawców, opracowaniu koncepcji technologii i organizacji budowy,
  • negocjowanie harmonogramu z podwykonawcami i dopasowywanie do właściwego harmonogramu budowy,
  • zamawianie materiałów, korygowanie harmonogramu dostaw,
  • kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości, a także ich zgodności z projektem oraz zawartą umową,
  • udział w opracowaniu technologii i organizacji budowy,
  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • realizowanie projektu zgodnie z przyjętym budżetem,
  • nadzorowanie i weryfikowanie dokumentacji technicznej robót,
  • nadzorowanie i koordynacja zmian dokumentacji projektowych,
  • realizacja robót kontraktowych z nastawieniem na osiągnięcie najlepszej jakości i efektów ekonomicznych,
  • dbanie o wizerunek firmy i podległej budowy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • doświadczenie na stanowisku kierownika robót,
  • doświadczenie w budownictwie kubaturowym,
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych,
  • konsekwencja w realizacji celów,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • znajomość zasad kosztorysowania,
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office oraz AutoCAD,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów służbowych mile widziana.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • program poleceń pracowniczych.

Informacja dotycząca celów i zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów w procesach rekrutacyjnych STB Budownictwo sp. z o.o. oraz przysługujących w tym zakresie uprawnień dostępna jest pod adresem: https://stbbudownictwo.pl/wp-content/uploads/2023/08/STB-Budownictwo-sp.-z-o.o.-klauzula-informacyjna-dla-osEb-rekrutowanych.pdf

Kontakt:

Telefon: 532543544

Email: rekrutacja@stbglobal.pl

Województwo: cała Polska