Inżynier budowy w branży instalacyjnej

cała Polska

30.09.2019

Inżynier budowy w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Obowiązki

Praca na budowie Linii i Stacji Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.
Udział w działaniach merytorycznych, koordynacyjnych i organizacyjnych prowadzonych przez Kierownika Budowy/Robót, Kierownika Projektu Realizacji Inwestycji.
Nadzorowanie w zakresie terminowości i jakości wykonywania prac podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z dokumentacją techniczną oraz zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości.
Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności i wprowadzania rozwiązań zamiennych, bieżące utrzymywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej budowy.
Nadzór nad czasem pracy pracowników, terminowością dostaw materiałów i harmonogramami prac podwykonawców.
Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowywanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy.
Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, raportów, dokumentacji pomontażowej i innych dokumentów niezbędnych w toku realizacji robót budowlanych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym.
Mile widziane doświadczenie w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy przy budowie obiektów infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych.
Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.
Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.
Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów typu CAD.
Znajomość języka angielskiego ? jako dodatkowy atut.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.
Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Niezbędne narzędzia do pracy.
Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, program pożyczek pracowniczych, partycypacje w kosztach związanych z przynależnością do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, partycypacja w kosztach studiów zaocznych lub podyplomowych, karty Multisport).

Kontakt:

Telefon: +48 693 350 793

Email: m.malecki@elbud.waw.pl

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.