Inżynier budowy

cała Polska

15.09.2023

STB Budownictwo jest spółką wykonawczą działającą w ramach grupy firm pod parasolem STB KONCEPT. Zajmuje się generalnym wykonawstwem projektów inwestycyjnych sklepów wielkopowierzchniowych oraz parków handlowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • współpraca z kierownikiem budowy,
  • bieżąca koordynacja prowadzonych prac przez podwykonawców,
  • kontrolowanie wykonywanych prac pod kątem terminowości, jakości i ilości, a także ich zgodności z projektem,
  • utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP,
  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • raportowanie działalności do kierownika budowy,
  • dbanie o wizerunek firmy i podległej budowy,
  • współpraca z inwestorem oraz jego przedstawicielami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • konsekwencji w realizacji celów,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office oraz AutoCAD,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziana gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca B2B,
  • prywatna opiekę medyczną,
  • perspektywę awansu na stanowisko kierownika robót,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • program rekomendacji pracowników.

Informacja dotycząca celów i zasad przetwarzania danych osobowych kandydatów w procesach rekrutacyjnych STB Budownictwo sp. z o.o. oraz przysługujących w tym zakresie uprawnień dostępna jest pod adresem: https://stbbudownictwo.pl/wp-content/uploads/2023/08/STB-Budownictwo-sp.-z-o.o.-klauzula-informacyjna-dla-osEb-rekrutowanych.pdf

Kontakt:

Telefon: 532 543 544

Email: rekrutacja@stbglobal.pl

Województwo: cała Polska