Inżynier budowy

mazowieckie

20.03.2023

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko INŻYNIER BUDOWY

Praca w Warszawie

Twój zakres obowiązków:
– ścisła współpraca z kierownikiem budowy oraz kierownikiem projektu,
– nadzór i koordynacja prac nad odcinkami robót,
– przygotowywanie zestawień i zamówień materiałów,
– weryfikacja i znajomość dokumentacji techniczno-kosztorysowej,
– nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót ogólnobudowlanych w zakresie terminowości i jakości wykonania,
– sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót ogólnobudowlanych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
– udział w procesie ofertowania i kosztorysowania,
– kontrola przestrzegania przepisów BHP.

Nasze wymagania:

– warunek konieczny to min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– wykształcenie wyższe techniczne,
– znajomość przepisów prawa budowlanego,
– podstawowa umiejętność kosztorysowania,
– umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office, oprogramowanie CAD oraz programy kosztorysowe,
– prawo jazdy kat. B,
– umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
– sumienność oraz dojrzałość emocjonalna.

To oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– niezbędne narzędzia pracy tj. laptop, telefon, samochód (także do celów prywatnych),
– realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
– premie uznaniowe uzależnione od osiąganych wyników.

Zapraszamy do kontaktu przez e-mail lub telefonicznie.

Firma z 25-letnim doświadczeniem.

Kontakt:

Telefon: +48666055805

Email: a.miejska@elewacjezklinkieru.com

Województwo: mazowieckie