Asystent projektanta konstrukcji

śląskie

20.09.2021

Zatrudnię asystenta projektanta konstrukcji / studenta ostatniego roku.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe – budownictwo, ew. student ostatniego roku (preferowane konstrukcje budowlane).
– Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
– Gotowość do poszerzania wiedzy.
– Umiejętność korzystania z norm konstrukcyjnych.
– Mile widziana znajomość obsługi programów do detalowania konstrukcji (Allplan, Advance Steel).
– Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta konstrukcji.
– Dodatkowy atut: znajomość obsługi programów do obliczeń konstrukcji.

Oferujemy:
– Zatrudnienie na umowę o pracę.
– Możliwość pracy w trybie hybrydowym.
– Realizację ciekawych projektów.
– Elastyczne godziny pracy.
– Możliwość odbycia praktyki koniecznej do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Zakres obowiązków:
– Modelowanie konstrukcji w środowisku 3D.
– Opracowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej.
– Koordynacja projektowa.
– Współpraca z biurami architektonicznymi.

Prosimy również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Kontakt:

Telefon: 660674514

Email: biuro@biuroarcon.pl

Województwo: śląskie