Nowogrodzka Square w Warszawie z generalnym wykonawcą

31.10.2016

W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego – Nowogrodzka Square. Inwestor – Yareal Polska – rolę generalnego wykonawcy powierzył firmie RD bud.

Biurowiec wyrośnie w samym centrum stolicy, zamykając spójnie pierzeję Alej Jerozolimskich. Wraz z jego oddaniem do użytku w pierwszym kwartale 2018 r., stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o 11 tys. m²powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na 7 piętrach oraz 500 m²przestrzeni handlowo-usługowej na parterze. Projekt architektoniczny: pracownia HRA Architekci.

Warto odnotować, że Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo spełni wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Oznacza to, że budynek wyposażony zostanie w energooszczędne instalacje i zasilany będzie wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. W projekcie zaplanowano również rozwiązania ograniczające zużycie wody. Kontrolę nad wytwarzanymi odpadami mają sprawować urządzenia do recyklingu. Z kolei nad wysokim komfortem cieplnym wnętrz będą czuwały m.in. systemy okienne zapobiegające przegrzewaniu się budynku.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.