Nowi zastępcy GINB

12.06.2018

Powołania na stanowiska zastępców Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego otrzymali Krzysztof Piątek, któremu zostały powierzone zagadnienia z zakresu kontroli i wyrobów budowlanych, oraz Paweł Kulbicki, który będzie nadzorował sprawy z zakresu orzecznictwa.

 

 

Krzysztof Piątek

Urodził się w 1963 r. w Rzeszowie. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Pracował w budownictwie, m.in. jako kierownik budowy. Od 1994 r. związany zawodowo z administracją publiczną, gdy rozpoczął pracę w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Od 1996 r. pracownik nadzoru budowlanego – najpierw w Terenowym Biurze Inspekcyjno-Kontrolnym w Rzeszowie, a następnie – przez kilkanaście lat – w Wojewódzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Rzeszowie.

 

Paweł Kulbicki

Urodził się w 1984 r. w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych w zakresie prawa własności intelektualnej Uniwersytetu Warszawskiego. W 2015 r. zdał egzamin adwokacki, jest wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Od 2009 r. do 30 listopada 2017 r. pracował w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego, między innymi zajmując stanowisko zastępcy dyrektora Departamentu Orzecznictwa Administracji Architektoniczno-Budowlanej.

 

Źródło: GUNB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.