Nowe systemy natryskowe Bosch

12.09.2014

Bosch wprowadza na rynek dwa nowe, uniwersalne systemy natryskowe do malowania: PFS 3000-2 oraz PFS 5000 E. Oba narzędzia umożliwiają równomierne oraz efektywne rozpylanie wszystkich rodzajów substancji i sprawdzają się zarówno przy malowaniu ścian, jak i drewna.

Nowe systemy natryskowe Bosch umożliwiają szybkie i precyzyjne malowanie. Trzystopniowa regulacja położenia dyszy pozwala na równomierne nałożenie farby czy lakieru zarówno na większych powierzchniach, np. ścianach, jak i mniejszych – w rogach, szczelinach czy na mniejszych elementach mebli. Łatwe rozpylanie wszelkich substancji zapewnia innowacyjna technologia ALLPaint. Natomiast praktyczny system SDS umożliwia szybkie dolewanie farby czy lakieru i bezproblemowe czyszczenie narzędzi.

 

 

Dzięki nowatorskiemu silnikowi, farby w systemach natryskowych Bosch nie muszą być stale mieszane i rozcieńczane. Co więcej, pojemnik na farbę z funkcją ConstantFeed zapewnia równomierne rozprowadzenie farby bez względu na pozycję, w jakiej znajduje się narzędzie – nawet podczas prac nad głową lub tuż przy podłodze.

 

 

System natryskowy Bosch PFS 3000-2 z 650-watowym silnikiem jest przeznaczony do mniejszych projektów, np. malowania mebli czy ścian. Komfortowe korzystanie z urządzenia zapewnia jego kompaktowa obudowa, elastyczny, dwumetrowy wąż i pas na ramię.

Natomiast system natryskowy Bosch PFS 5000 E z 1200-watowym silnikiem sprawdzi się również przy większych remontach, np. malowaniu całego mieszkania czy elewacji domu. Mobilność i elastyczność zapewniają: czterometrowy wąż, wbudowane w urządzenie kółka oraz możliwość włączania i wyłączania systemu przyciskiem nożnym.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.