Nowa pilarka Alligator 54V

28.08.2017

DCS397 XR FLEXVOLT to nowa, wydajna akumulatorowa pilarka Alligator 54V DEWALT® przeznaczona do przecinania pustaków, betonu komórkowego, drewna i materiałów izolacyjnych.

Pilarka Alligator ma dwa wytrzymałe, przeciwbieżne brzeszczoty wykonane z grubszej stali, redukujące możliwość uginania się i zapewniające precyzyjne cięcie. Konstrukcja zacisku czołowego umożliwia przejście przez materiał. Większą trwałość zapewnia wytrzymała, aluminiowa obudowa, a zastosowany duży przełącznik gwarantuje większą kontrolę nad narzędziem.

Seria DCS397/396 przeszła rygorystyczne testy w surowych warunkach i sprostała wymaganiom certyfikatu Guaranteed Tough™ DEWALT®. Szczelna, aluminiowa obudowa została zaprojektowana i skonstruowana tak, aby pochłaniać naprężenia, uderzenia i odkształcenia, które towarzyszą użytkowaniu. Pilarka Alligator XR FLEXVOLT oraz dedykowana gama brzeszczotów umożliwiają do 100 cięć cegły typu Poroton na w pełni naładowanym akumulatorze.

 

 

XR FLEXVOLT to gama elektronarzędzi 54V oferująca wydłużony czas pracy i dużą wydajności, bez zasilania sieciowego. Nowy silnik bezszczotkowy współpracuje z systemem FlexVolt, zapewniając bardzo dobre: czas pracy, moc i osiągi.

Podczas testów DCS397 osiągnięto wynik 98 cięć cegły typu Poroton o grubości 365 mm na jednym naładowaniu akumulatora przy założeniu, że najbardziej intensywne użytkowanie narzędzia polega na wykonaniu około 55 cięć dziennie.

Model DCS397/396 jest zarówno lekki, jak i zrównoważony. Ergonomicznie ukształtowana i ogumowana rękojeść zapewnia wygodną i bezpieczną pracę oraz kontrolę podczas wykonywania precyzyjnych cięć. System zacisku brzeszczotów umożliwia szybki i łatwy dostęp w przypadku konieczności ich wymiany. Wystarczy jeden klucz sześciokątny, który zwalnia zarówno śrubę pokrywy, jak i brzeszczoty, aby w ten sposób ograniczyć kosztowne przestoje związane z koniecznością przeprowadzania prac konserwacyjnych. Brzeszczot DCS397/396 jest bardziej sztywny i nie wygina się, co umożliwia znacznie dokładniejsze cięcie.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.