Nowa inwestycja mieszkaniowa Jaśminowy Mokotów

25.10.2016

Skanska zrealizuje inwestycją mieszkaniową w Warszawie o kameralnej zabudowie i skandynawskim stylu, powstającą przy ul. Jaśminowej pod Skarpą Warszawską na Mokotowie.

Osiedle będzie charakteryzować się kameralną, dwupiętrową zabudową, prostą, skandynawską formą i wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi. Budowa pierwszego etapu inwestycji przewidziana jest na okres od IV kwartału 2016 r. do II kwartału 2018 r. W tym czasie powstanie 6 dwupiętrowych budynków i łącznie 108 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od kawalerek z aneksem kuchennym o powierzchni 40 m² do sześciopokojowych apartamentów o powierzchni 117 m². W kolejnych etapach inwestycji powstaną wille miejskie, domki jednorodzinne i szeregowe. Skanska wzbogaci okolicę o park, stawy i ogródki.

 

 

Jaśminowy Mokotów będzie otwartym osiedlem chronionym. Mieszkańcy będą mogli skorzystać również z oferowanych w standardzie rozwiązań typu smart home. Cała inwestycja powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Inwestycja będzie certyfikowana środowiskowo w międzynarodowym systemie BREEAM. To drugie osiedle mieszkaniowe w kraju i jednocześnie drugie autorstwa Skanska, które zdobędzie takie odznaczenie. Dzięki certyfikacji mieszkańcy będą mogli uzyskać realne oszczędności. Wszystkie mieszkania zaopatrzone będą w ekologiczne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Pomieszczenia będą miały również zwiększony komfort cieplny i akustyczny. Osiedle będzie wykończone przy użyciu nietoksycznych, ekologicznych materiałów. Przestronne mieszkania Jaśminowego Mokotowa charakteryzować będzie elastyczny układ pomieszczeń. Dodatkowo, w ramach racjonalnego wykorzystania zasobów naturalnych, do podlewania zieleni specjalnie gromadzona będzie woda deszczowa.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.