Na budowie I etapu osiedla Moko zawisła tradycyjna wiecha

28.08.2015

Osiedle jest budowane na warszawskim Mokotowie

Inwestorem obiektu jest spółka Ronson Development, a generalnym wykonawcą Hochtief  Polska Oddział w Warszawie.

Realizacja I etapu projektu rozpoczęła się we wrześniu 2014 r., a jej zakończenie zaplanowano na maj przyszłego roku. W tym czasie powstaną dwa ośmiokondygnacyjne budynki mieszkalne o podwyższonym standardzie, których powierzchnia całkowita wyniesie ok. 26 800 mkw. Znajdzie się w nich 166 mieszkań.

– Wykonaliśmy konstrukcję żelbetową budynku A i B. Obecnie trwają prace  przy realizacji robót murowych wewnętrznych, prace instalacyjne wszystkich branż, montaż drewnianej stolarki okiennej, prace izolacyjne na dachach i tarasach, elewacja z cegły, tynki wewnętrzne. Do wykonania pozostały elewacje, wszystkie prace wykończeniowe wewnętrzne obiektów oraz teren zewnętrzny z małą architekturą i zielenią – powiedział Mirosław Pogorzelski, kierownik budowy w Hochtief Polska Oddział w Warszawie

Od lutego 2015 r. trwają też prace przy realizacji II etapu Moko, w ramach którego powstaną dwa budynki mieszkalne o powierzchni całkowitej ok. 28 800 mkw.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.