Na budowie Holm House w Warszawie

22.03.2018

Apartamenty przy ul. Abramowskiego to nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym kameralne osiedle, które Skanska buduje w centrum Mokotowa.

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją BREEAM, a przede wszystkim rozwiązania projektowe służące wygodzie mieszkańców, również tych ze specjalnymi potrzebami. Holm House jako pierwszy w Polsce uzyska certyfikat Obiekt bez barier. Certyfikat świadczy o dostępności budynku dla osób niepełnosprawnych, możliwości adaptacji 40% mieszkań dla osób o specjalnych potrzebach.

Projekt Holm House wykorzystuje naturalne materiały na elewacji budynku i w jego wnętrzach. Warte uwagi są duże drewniane okna, które zapewniają optymalne naświetlenie. Projekt powstał w pracowni architektonicznej HRA Architekci.

 

 

Charakterystyka obiektu:

– 1 budynek, 147 mieszkań

– dostępne metraże: od 32 do 114 m²

– zróżnicowana bryła budynku: 7 i 8 pięter

– reprezentacyjny dwukondygnacyjny hol z wykorzystaniem wzornictwa projektu Oskara Zięty

– wewnętrzny ogród przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców

– dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi

– lokale usługowe na parterze od strony ulicy

 

 

Zdjęcia: Skanska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.