Mercedes dla budownictwa w 2008 roku

05.05.2008

Mercedes-Benz oferuje szeroką gamę wyspecjalizowanych samochodów do zastosowań budowlanych – od 1-tonowego Mercedesa Vito o DMC 2,8 t, do czteroosiowego Actrosa do ciężkich zastosowań o DMC 250 t.

Podstawę jego oferty dla branży budowlanej stanowią typoszeregi Actros, Axor oraz Atego. Actrosy do ciężkich zastosowań, dzięki podwyższonym zdolnościom trakcyjnym, sprawdzają się w trudnym terenie, w warunkach przeładowania pojazdu, jako wywrotki i betonomieszarki pracują na placach budowy. Axory i Atego to auta wykorzystywane do transportu żwiru, piasku czy materiałów budowlanych, gdzie liczy się przede wszystkim ładowność. Samochody te cieszą się dużym powodzeniem, dlatego już w pierwszym kwartale 2008r. duża część aut budowlanych Mercedes-Benz z tegorocznego kontyngentu została już zamówiona – jak ujawnił Heiko Schulze, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów użytkowych Mercedes-Benz.
Na jesieni tego roku Mercedes-Benz zaprezentuje szerokiej publiczności nowego Actrosa – trzecią generację flagowej ciężarówki tej marki. Obok istniejących już 26 stacji obsługi planowane jest otwarcie w najbliższym czasie kolejnych, m.in. w Nowym Sączu, Poznaniu, Radomiu czy Kielcach. Wiele stacji jest rozbudowywanych i modernizowanych.

{mospagebreak}

{mospagebreak}

{mospagebreak}

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.