Lodówka Beko do 2500 zł – na co zwrócić uwagę?

Artykuł sponsorowany

20.01.2023

Beko to producent AGD cieszący się w Polsce dużą popularnością. Sprzęty łączą dobrej klasyczny design i ciekawe rozwiązania technologiczne z rozsądną ceną. Warto więc uważnie przyjrzeć się ofercie tej marki, gdy szukamy nowej lodówki! W budżecie do 2500 zł możemy znaleźć wiele propozycji wartych uwagi, które mogą nam posłużyć przez dłuższy czas. W końcu lodówka powinna być urządzeniem niezawodnym, które egzamin będzie zdawało każdego dnia. Co może zaoferować marka Beko? Sprawdzamy w tym artykule!

Beko

Jak wybrać dobrą lodówkę?

Lodówka jest bez wątpienia jednym z najważniejszych sprzętów w domu. Trudno sobie bez niej wyobrazić codzienne funkcjonowanie, a od jej prawidłowego działania zależy tak naprawdę zdrowie domowników. W końcu przechowywana w niej żywność powinna pozostawać świeża i bogata we właściwości odżywcze. Takie urządzenie to inwestycja na lata – nie ma więc potrzeby spieszyć się z wyborem. Lepiej poświęcić więcej czasu na analizę poszczególnych modeli i uważną lekturę specyfikacji technicznej, niż wybierać lodówkę w pośpiechu, a później żałować.

 

Na jakie pytania odpowiedzieć sobie, wybierając nowy sprzęt do kuchni? Warto określić takie kwestie, jak:

 • ile osób na co dzień korzysta z lodówki;
 • jak dużej chłodziarki i zamrażalnika potrzebujemy;
 • czy lodówka ma być do zabudowy, czy może wolnostojąca;
 • jakiego rodzaju produkty przechowujemy w większych ilościach – np. warzywa, mięso, ryby;
 • gdzie chcemy umieścić lodówkę – w zamykanej kuchni czy może aneksie połączonym z salonem;
 • jak lodówka ma się prezentować – czy ważny jest dla nas kolor urządzenia.

Nie powinniśmy zostawiać tych pytań bez odpowiedzi. Tylko wtedy jest szansa, że wybierzemy odpowiedni dla nas sprzęt, który będzie odpowiednio funkcjonował także po upływie wielu miesięcy.

Specyfikacja techniczna lodówek może wydawać się skomplikowana. Jednak należy mieć przekonanie, że każdy parametr nie jest równie istotny przy wyborze urządzenia. Co tak naprawdę ma znaczenie? Oto nasza lista:

 • pojemność lodówki;
 • wymiary urządzenia;
 • klasa energetyczna sprzętu – wpływa na rachunki za prąd;
 • generowany podczas pracy hałas;
 • obecność technologii No Frost;
 • technologie ułatwiające przechowywanie konkretnych rodzajów żywności;
 • możliwość dostosowania przestrzeni wewnątrz lodówki do swoich potrzeb;
 • dodatkowe funkcje, jak tryb wakacyjny;
 • design urządzenia.

Analizując model po modelu, możemy znaleźć kilka wartych uwagi propozycji w ofercie marki Beko.

Na co zwrócić uwagę, wybierając lodówkę Beko do 2500 zł?

Beko w cenie do 2500 zł ma sporo sprzętów wykorzystujących zaawansowane technologie wspierające dłuższe utrzymanie świeżości konkretnych rodzajów produktów.

Przykładowo, HarvestFresh™ to technologia pozwalająca zachować dłużej świeżość warzyw i owoców, zaś EverFresh+ daje możliwość precyzyjnego sterowania temperaturą i wilgotnością w szufladzie na warzywa. Oba te rozwiązania znajdziemy na przykład w modelu BEKO B5RCNA365LXB.

Innym wartym uwagi rozwiązaniem jest funkcja szybkiego mrożenia, niezwykle przydatna, jeśli chętnie przygotowujemy dania gotowe do odgrzania na później. Tę opcję znajdziemy na przykład w modelu BEKO B5RCNA365HW.

Warto zwrócić również uwagę na unikatową technologię chłodzenia AeroFlow™ – to pełny No Frost z podwójnym obiegiem powietrza, który sprawia, że wahania temperatury wewnątrz urządzenia są minimalne.

Lodówki Beko w sklepie MediaMarkt możemy kupić w wielu przedziałach cenowych. W budżecie do 2500 nie brakuje modeli z innowacyjnymi rozwiązaniami, które pomogą utrzymać świeżość i właściwości odżywcze przechowywanej żywności na dłużej!

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in