Koszalińska Fabryka Styropianu ARBET wprowadziła nowe produkty

29.08.2011

Zmiany były przygotowywane od pewnego czasu i miały na celu dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb rynku. 
 

Nowe produkty powstały, by oferta handlowa stała się czytelna i przejrzysta, nawet dla inwestorów o niewielkiej wiedzy merytorycznej. Płyty zostały tak opracowane, by nawet laik mógł prosto wybrać właściwy rodzaj izolacji.

Produkty podzielone zostały na trzy proste grupy: ściany, podłogi lub dachy oraz izolacje na duże obciążenia.
Do ścian polecamy FASADA SYSTEM CLASSIC, FASADA SYSTEM KOMFORT oraz FASADA SYSTEM EXPERT (stosowany tak, gdzie potrzebne jest przenoszenie niewielkich obciążeń mechanicznych), a także FASADA SYSTEM GRAFIT, stosowany w aplikacjach wymagających przenoszenia małych obciążeń mechanicznych.Do podłóg i dachów dedykowano dwa produkty – PODŁOGA/DACH oraz PODŁOGA/DACH EXPERT.I ostatnia grupa produktów – na duże obciążenia. Płyty styropianowe PARKING i PARKING EXPERT stosowane w aplikacjach wymagających przenoszenia większych i dużych obciążeń mechanicznych, nawet, jak wskazuje nazwa produktów, na parkingach i podjazdach.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.