Już 22 listopada poznamy tegorocznych laureatów KBR 2018

17.11.2018

22 listopada po raz ósmy przedstawiciele kapituły prestiżowego projektu „Kreator Budownictwa Roku”
– prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński, prezes Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, oraz Jaromir Kuśmider, prezes zarządu Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, wręczą certyfikaty osobom oraz firmom za szczególny wkład w kształtowanie i rozwój rynku budowlanego.

 

W ten sposób staramy się promować i nagradzać liderów, którzy w szczególny sposób wyróżniają się swoją działalnością i osiągnięciami oraz są zaangażowani w rozwój budownictwa na polskim i zagranicznym rynku – mówi Jaromir Kuśmider, prezes WPIIB, a zarazem pomysłodawca KBR.

 

Projekt skierowany jest do osób zarządzających przedsiębiorstwami budowlanymi oraz do producentów materiałów budowlanych, biur architektonicznych i projektowych, firm doradczych, inwestorów, deweloperów oraz generalnych wykonawców.

 

Jaromir Kuśmider, prezes zarządu WPIIB (fot. Franek Mazur)

 

Naszym celem jest wynajdywanie i upowszechnianie tego, co dobre, co może być wzorem i miarą sukcesu dla innych, co buduje i utrwala wizerunek pracowitych, mądrych, odważnych i skutecznych menedżerów oraz dobrze zarządzanych firm. W życiu nic nie przychodzi samo – za wielkimi sukcesami zawsze kryje się ciężka praca. Dlatego cieszę się, że do tego szacownego grona wkrótce dołączą tegoroczni laureaci – dodaje Jaromir Kuśmider.

 

W tym roku po raz pierwszy patronat medialny nad wydarzeniem objął dziennik „Rzeczpospolita”, w którym zostanie zamieszczony okolicznościowy, kilkustronicowy dodatek KBR 2018 wraz z prezentacją nagrodzonych firm.

 

Sponsorem głównym wydarzenia jest Ergo Hestia. Ponadto w czasie gali będzie miał miejsce pokaz najnowszego modelu Sprintera marki Mercedes-Benz. Samochód ten został zaprojektowany z myślą
o bezpieczeństwie i do każdego specjalistycznego zadania transportowego.

 

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów rozpocznie się o godz. 13:00 w Pałacu Sobańskich przy Trakcie Królewskim, w Alejach Ujazdowskich, najbardziej reprezentacyjnej ulicy Warszawy. Poprowadzi ją znana aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna oraz wokalistka Anna Dereszowska.

 

Więcej informacji dotyczących samego projektu na http://kreatorbudownictwaroku.pl/o-projekcie

 

Barbara Czarnecka

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.