Jest wykonawca autostrady A4 na odcinku Brzesko-Wierzchosławice

06.09.2011

Wybrano ofertę złożoną przez konsorcjum :Heilit + Werner Budowlana Sp. z o.o., Strabag Sp. z o.o., Poldim Spółka Akcyjna, Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB – PODBESKIDZIE Sp. z o.o.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na kontynuacji budowy 21 km odcinka autostrady A-4 Brzesko – Wierzchosławice od km 479+000 do km 499+800. Zadanie obejmuje kontynuację robót budowlanych związanych z budową autostrady A4 na odcinku Brzesko – Wierzchosławice w km od 479+000 do km 499+800, przerwanych w marcu 2011 r. Podstawą wykonania zadania jest Dokumentacja Bazowa. Stan zaawansowania robót określa Dokumentacja Różnicowa, opracowana w oparciu o inwentaryzację robót. Dokumentacja Różnicowa precyzuje zakres i ilość robót wykonanych do chwili przerwania robót oraz określa zakres i ilość robót koniecznych do wykonania pełnego produktu końcowego zgodnie z Dokumentacją Bazową.

W szczególności zakres robót budowlanych obejmuje:

– kontynuację budowy odcinka autostrady o długości ok. 21 km o przekroju poprzecznym 2 x 2 pasy ruchu + pas awaryjny i parametrach technicznych drogi klasy A;

– kontynuację budowy bezkolizyjnego węzła autostradowego „Wierzchosławice” w km 498+870,53,

– kontynuację budowy obiektów inżynierskich (mosty, wiadukty drogowe i autostradowe),

– kontynuację budowy przekładek urządzeń obcych oraz budowy infrastruktury technicznej powiązanej z funkcjonowaniem autostrady,

– kontynuację budowy Miejsc Obsługi Podróżnych: MOP I Mokrzyska, km 480+100 oraz MOP I Bagno km 480+800.

Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie nie dłuższym niż 21 miesięcy od daty Rozpoczęcia Robót, w tym:
Odcinek I – 5 miesięcy od daty Rozpoczęcia Robót
Odcinek II – 7 miesięcy od daty Rozpoczęcia Robót,
Odcinek III – nie dłużej niż 21 miesięcy od daty Rozpoczęcia Robót.
Do czasu realizacji wlicza się również okresy zimowe.

 

Źródło: GDDKiA

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.