Jest generalny wykonawca Toruń Plaza

13.08.2010

3 sierpnia została podpisana umowa pomiędzy Plaza Centers – jednym z największych developerów centrów handlowo-rozrywkowych w Europie Środkowej i Wschodniej – i firmą budowlaną KARMAR SA. Prace budowlane przy realizacji centrum Toruń Plaza rozpoczną się jeszcze w sierpniu tego roku.

W ciągu czternastu lat działalności deweloperskiej w Europie Plaza zrealizowała 30 obiektów w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Łotwie. Toruńskie centrum będzie dziesiątym centrum handlowo-rozrywkowym zrealizowanym w Polsce.

Toruń Plaza to 40 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej (GLA), 140 sklepów i punktów usługowych oraz około 1200 miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia projektu to 74 500 metrów kwadratowych. Wartość podpisanego kontraktu na wykonanie wszystkich robót budowlanych wynosi około 80 milionów złotych (20 milionów euro). Inwestycja w Toruniu, zgodnie z podpisanym kontraktem, ma być oddana do użytku w listopadzie 2011 roku.

 

 

Jest już wynajęte 40% powierzchni toruńskiego centrum. Wśród najemców znajdują się takie marki jak H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann czy Douglas. Część rozrywkowa to 8 sal multipleksu należącego do największego operatora kinowego w Polsce – Cinema City oraz centrum rozrywki Fantasy Park.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.