INTERsoft PARTNER – Programy komputerowe dla budownictwa za 3% wartości – czy to możliwe?

27.09.2007

Producenci we wszystkich branżach prześcigają się w sposobach przekonania do zakupu. Branża oprogramowania nie jest w tym odosobniona, również w odniesieniu do specjalistycznego oprogramowania dla budownictwa mamy do czynienia z różnymi formami promocji, które mają na celu przekonanie klientów do zakupów konkretnych produktów, w konkretnej cenie i konkretnym czasie.

Są firmy, które promują swoje produkty i kuszą niskimi cenami, inni zmieniają nazwy programów, aby przewrotnie sugerowały nowszą wersję, jeszcze inni ogłaszają konkursy, które pod „płaszczykiem” zabawy promują zakup konkretnego produktu. Są to dobrze znane formy akcji marketingowych i nikogo dziś nie dziwią, ani nie zniechęcają – są to przecież prawa wolnego rynku.
Nie sposób jednak przejść obojętnie obok oferty, w której można użytkować wysokiej jakości, specjalistyczne programy komputerowe dla budownictwa za 3% ich wartości. Oferta nosi nazwę INTERsoft PARTNER i jest pomysłem firmy INTERsoft, która w ślad za firmą Microsoft proponuje dostęp do oprogramowania na zasadzie rocznej subskrypcji.

Czym jest INTERsoft PARTNER?

INTERsoft PARTNER to program partnerski umożliwiający stały dostęp do najnowszych wersji oprogramowania obejmującego bez mała wszystkie dziedziny projektowania budowlanego bez angażowania dużych środków finansowych. W programie INTERsoft PARTNER użytkownicy otrzymują najnowsze wersje oprogramowania firmy INTERsoft za 3% ich katalogowej wartości. W chwili obecnej jest to kwota 1967,94 zł netto (2400,89 zł brutto). Jest to opłata roczna. Po upływie roku można podjąć decyzję o przedłużeniu programu partnerskiego lub jego zakończeniu. INTERsoft gwarantuje stałe, niezmienione warunki, to znaczy 3% katalogowej ceny oprogramowania. INTERsoft PARTNER uprawnia do pracy jednocześnie na trzech stanowiskach roboczych. Przystępując zatem do programu partnerskiego, wyposażamy automatycznie pracownię w trzy niezależne stanowiska pracy dla trzech pracowników.  Właściciele biur projektowych, zatrudniający więcej niż jedną osobę, nie muszą się już martwić o wyposażenie swoich pracowników w specjalistyczne oprogramowanie, gdyż to zawiera się już w programie INTERsoft PARTNER.

Co wchodzi w skład programu partnerskiego INTERsoft PARTNER?
    Program partnerski INTERsoft PARTNER obejmuje roczną subskrypcję pakietu MAX firmy INTERsoft za 3% jego aktualnej katalogowej ceny. Pakiet MAX obejmuje programy: Konstruktor (pakiet całość – 28 modułów), R3D3-Rama 3D, PlaTo, Ceninwest, INTERsoft-IntelliCAD Professional+, BudoCAD, ArCADia, StalCAD, ŻelbetCAD, Arch-in-CAD, InstalCAD, NetMan oraz ITI- Interaktywne Tablice Inżynierskie.

{mospagebreak}

Jakie dodatkowe korzyści przynosi korzystanie z programu partnerskiego INTERsoft PARTNER?

    Zakup oprogramowania to, jak wiadomo, nie tylko kupno licencji, ale również ciągłe aktualizowanie programów o nową funkcjonalność lub też dostosowywanie do nowych wymagań sprzętowych, czy uwzględnianie zmian merytorycznych (np. zmiany przepisów normowych). W programie INTERsoft PARTNER ten problem nie występuje, gdyż użytkownik wykupując roczne korzystanie z programu partnerskiego otrzymuje bezpłatnie wszelkie aktualizacje. Dodatkowo firma INTERsoft gwarantuje, iż w okresie trwania subskrypcji przekaże bezpłatnie nowe programy, które zostaną w tym czasie przez nią wyprodukowane (o czym już dziś mogło się przekonać kilkuset użytkowników programu INTERsoft PARTNER).
    INTERsoft PARTNER to bez wątpienia jedyna taka propozycja zakupu oprogramowania specjalistycznego w Polsce. Dlaczego inni producenci nie stosują takich rozwiązań? – Odpowiedź wydaje się być prosta – jedynie INTERsoft posiada na tyle szeroką ofertę oprogramowania dla budownictwa, żeby można było przygotować kompleksowy pakiet oprogramowania. Program INTERsoft PARTNER umożliwia użytkownikom (biurom projektowym) wykonywanie projektów kompleksowo, zarówno w zakresie architektonicznym jak również konstrukcyjnym, instalacyjnym czy kosztorysowym.

Dlaczego tak tanio?

    To chyba ostatnie pytanie, które może się nasuwać po przeczytaniu tego artykułu. Jest oczywiste, iż przy tak szerokim zakresie oprogramowania jakie znajduje się w pakiecie INTERsoft PARTNER może okazać się, że nie wszystkie programy będą od razu w pełni wykorzystywane. Dlatego Pomysłodawcy (firma INTERsoft), skalkulowali cenę na tak niskim poziomie, aby do programu partnerskiego opłacało się przyłączyć również wówczas, kiedy w pełni wykorzystywana będzie jedynie część zakresu tematycznego pakietu PARTNER. I właśnie dlatego cena jest tak szokująco niska. Dodatkowo należy pamiętać, że dzięki szerokiej gamie programów znajdujących się w pakiecie, nawet zupełnie niewielkie biuro projektowe może podołać wykonaniu kompleksowych i złożonych projektów budowlanych.

Radosław Wojdyła,
INTERsoft

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.